Co zyskujemy dzięki systemowi CRM? – eVolpe – odcinek 8

/ / 24.10.2017, BIZNES, CRM, eVolpe, Strona główna, Technologie

System CRM jest niezwykłym narzędziem do prowadzenia przedsiębiorstwa zwiększającym nasze szanse sprzedażowe poprzez zbieranie informacji o klientach. W dzisiejszym odcinku programu eVolpe zastanowimy się nad tym jakie cele powinno postawić sobie przedsiębiorstwo korzystające z tego systemu oraz na jakie dziedziny prowadzenia biznesu wpływa CRM.

Przede wszystkim system CRM w centrum stawia klienta, co za tym idzie, gromadzi wszystkie możliwe informacje z nim związane. Dzięki temu możemy przedstawić ofertę najbardziej dopasowana do jego potrzeb, co stwarza duże szanse, że skorzysta z naszych usług ponownie. Jednak jak przekonuje dzisiejszy gość Mikołaja Kossakowskiego – prezes CEO eVolpe Consulting Group Marcin Różański system ma o wiele więcej zastosowań. Między innymi pomaga podejmować ważne decyzje w oparciu o wykresy i statystyki powstałe ze zgromadzonych danych, a także organizuje pracę firmy dzięki temu, że całość danych znajduje się w jednym miejscu. Wszystko co powinno się wiedzieć o zakładaniu systemu CRM naszej firmie, dziś w programie eVolpe na kanale Słodki Live. Zapraszamy serdecznie!

Marta Majer

Podziel się swoją opinią:

Zapisz się na newsletter

Wpisz poniżej swoje imię i adres e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o najnowszych artykułach. Obiecujemy pisać tylko w ważnych kwestiach.

autor

eVolpe

Firma eVolpe specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm w zakresie systemów klasy CRM. Doradza, analizuje i dobiera odpowiednie systemy CRM, które następnie wdraża i odpowiednio dostosowuje. Świadczy również usługi serwisu i optymalizacji wdrożonych systemów.

Zobacz inne artykuły autora:

TOP
Udost.