Zdrowe słodycze – to możliwe!

/ / BIZNES, DORADZTWO, Doradztwo, PRZEDSIĘBIORCY, Tomasz Słodki, wege, Zuzanna Łyczkowska

Czy słodycze muszą kojarzyć się jedynie z ogromną ilością cukru i nadwagą? Czy słodkie przekąski mogą być zarówno smaczne, jak i pełne wartości odżywczych? Czy istnieją zdrowe zamienniki tradycyjnych produktów spożywczych wykorzystywanych w cukiernictwie? Jak rozpocząć swoją przygodę z firmą w branży cukierniczej?

W polskim społeczeństwie zainteresowanie zdrowym odżywianiem jest tak duże jak jeszcze nigdy dotąd. Wiele osób, pomimo że ceni sobie zdrowie, nie jest w stanie zrezygnować z przepysznych łakoci. Okazuje się, że istnieją sposoby pozwalające pogodzić zamiłowanie do słodyczy i chęć dbania o swoje ciało.

Zuzanna Łyczkowska, właścicielka firmy Sweetart, a jednocześnie trenerka sportowa przeszła długą, wyboistą drogę do dobrego odżywiania. Niepowodzenia z różnymi dietami sprawiły, że postanowiła ona tworzyć wegańskie słodycze.

Film odpowiada na pytania:

  • Jak uczynić popularne słodkości pełnowartościowymi daniami?
  • Skąd czerpać inspirację do prowadzenia firmy kulinarnej?
  • Jak przekłuć pasję do zdrowego jedzenia w dochodowy biznes?

Edyta Goźlińska

Podziel się swoją opinią:

Zapisz się na newsletter

Wpisz poniżej swoje imię i adres e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o najnowszych artykułach. Obiecujemy pisać tylko w ważnych kwestiach.

autor

Tomasz Słodki

Tomasz Słodki (ur. 25.09.1983) - dziennikarz, biznesmen, redaktor naczelny magazynu Multiferencje - prowadził programy w największych polskich stacjach radiowych i telewizyjnych.

Pasjonat nowych technologii - wprowadził na polski rynek nowoczesne transmisje on-line oraz audio & video release dla klientów korporacyjnych. Organizował festiwale muzyczne oraz akcje charytatywne. Realizował projekty na całym świecie tworząc multimedialny portal podróżniczy. Bezgranicznie realizuje swoje pasje.

Zobacz inne artykuły autora:

TOP
Udost.