Jak wdrożyć system vindicat w średniej firmie? – Vindicat – odcinek 10

/ / 07.11.2017, BIZNES, Bogusław Bieda, Prawo

Płynność finansowa przedsiębiorstwa jest bardzo ważną kwestią w prowadzeniu biznesu. Jej brak może być początkiem bankructwa firm zwłaszcza tych średnich i małych. Jednak odzyskanie swojej należności nie jest prostą sprawą i często wiąże się z dużymi kosztami. Odpowiedzią na ten problem jest system Vindicat.pl, który pozwala na samodzielną i niedroga windykację. O tym jak działa i jak możemy go wdrożyć we własnej firmie dziś w programie Bogusława Biedy.

Dzisiejszym gościem  naszego programu na kanale Słodki Live będzie Mateusz Jakubiak z Vindicat.pl. Przedstawi nam jak w bardzo prosty sposób przeprowadzić windykację. Jest to bardzo ważne szczególnie dla małych i średnich przedsiębiorstw, ponieważ nie muszą wydawać dodatkowych pieniędzy na korzystanie z usług firm windykacyjnych, bądź szkolenie pracowników. Aplikacja nie wymaga żadnej instalacji i jest niezwykle prosta w obsłudze, dzięki czemu nie potrzeba żadnego wcześniejszego przygotowania ani wiedzy. Scenariusz zawarty w systemie krok po kroku prowadzi nas przez dokonywane czynności. Dzięki temu możemy być pewni, że  ten proces windykacji nie tylko optymalizuje nasze koszty, ale także efektywnie doprowadzi do odzyskania należności.

Marta Majer

 

Podziel się swoją opinią:

Zapisz się na newsletter

Wpisz poniżej swoje imię i adres e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o najnowszych artykułach. Obiecujemy pisać tylko w ważnych kwestiach.

autor

Bogusław Bieda

Zobacz inne artykuły autora:

TOP
Udost.