Jak uniknąć nieuczciwych kontrahentów? – Vindicat – Bogusław Bieda – Informacja gospodarcza BIG InfoMonitor – odcinek 8

/ / 24.10.2017, BIZNES, Bogusław Bieda, Prawo

Przez nieuczciwych kontrahentów wiele firm niejednokrotnie doświadczało ogromnych strat i braku płynności finansowej. Szacuje się, że ponad 80 % przedsiębiorców dotyka problem opóźnionych płatności. Najlepszą metodą aby ustrzec się przed toksycznymi relacjami biznesowymi jest zweryfikowanie potencjalnego kontrahenta pod względem posiadanego zadłużenia przed podpisaniem umowy. O tym jak to zrobić i co dzięki temu zyskujemy, porozmawiamy dziś w programie Vindicat na kanale Słodki Live.

Dzisiejszym gościem Bogusława Biedy jest Grzegorz Kozłowski dyrektor do spraw innowacji w grupie BIG InfoMonitor, która zajmuje się gromadzeniem informacji gospodarczych. Dzięki dostępowi do wiarygodnych danych możemy dowiedzieć się wielu istotnych faktów o firmach, z którymi zamierzamy współpracować. Raport BIG zawiera  informacje o wszelkich zatorach finansowych przedsiębiorców, ale także pozytywne informacje o sukcesach i inwestycjach. Dzięki temu jesteśmy w stanie w znaczący sposób zmniejszyć ryzyko strat. O tym jakie możliwości daje nam Biuro Informacji Gospodarczej i jak z nich korzystać, dziś w programie, zapraszamy serdecznie!

 

Marta Majer

 

 

Podziel się swoją opinią:

Zapisz się na newsletter

Wpisz poniżej swoje imię i adres e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o najnowszych artykułach. Obiecujemy pisać tylko w ważnych kwestiach.

autor

Bogusław Bieda

Zobacz inne artykuły autora:

TOP
Udost.