Trener biznesu jako zawód przyszłości- HR pod lupą – Dominika Maciołek – odcinek 10

/ / 07.11.2017, BIZNES, Dominika Maciołek, Dominika Maciołek-rozmowy, HR pod lupą, wizerunek

W kolejnym odcinku programu HR pod Lupą porozmawiamy o zawodzie jakim jest trener biznesu. Jest to niezwykle ciekawy i popularny temat gdyż pewnością jest to zawód przyszłości. Szkolenie osób dorosłych jest nieodłącznym elementem dobrze prowadzonego biznesu oraz rozwoju osobistego. O tym czym cechuje się efektywny trener biznesu i jak można nim zostać w dzisiejszym odcinku programu Dominiki Maciołek tylko na kanale Słodki Live.

Skuteczny trener biznesowy to osoba z własnym dorobkiem biznesowym i odpowiednimi kompetencjami zdobytymi w renomowanej szkole trenerów. Naszym gościem będzie dziś Paulina Szczepanek, która po wielu latach sukcesów w korporacji postanowiła spełnić swoje marzenie i  zostać trenerem biznesu. Opowie nam o tym jaką drogę przeszła by stać się profesjonalnym szkoleniowcem oraz co sprawiło, że wybrała właśnie ten zawód. Zastanowimy się także na czym właściwie polega ta rola, jakie metody nauczania stosuje się na co dzień z uczestnikami szkoleń, oraz jakie cechy osobowości są niezbędne do pracy na takim stanowisku.Zapraszamy serdecznie!

Marta Majer

Podziel się swoją opinią:

Zapisz się na newsletter

Wpisz poniżej swoje imię i adres e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o najnowszych artykułach. Obiecujemy pisać tylko w ważnych kwestiach.

autor

Dominika Maciołek

Dominika Maciołek – Prezes Zarządu i kreator strategii firmy szkoleniowej Maciołek & Wspólnicy. Od 12 lat obserwuje branżę szkoleń biznesowych w Polsce. Na bazie doświadczeń i obserwacji powołała do życia firmę, która stawia na nowoczesność, innowacyjność, w skrócie nowy wymiar szkoleń biznesowych. To co wyróżnia firmę na tle innych firm szkoleniowych to inwestycyjny model szkoleń –bo szkolenie to inwestycja.Nasze projekty szkoleniowe nie kończą się na sali szkoleniowej, jesteśmy z naszymi uczestnikami do momentu zakończenia procesu wdrożeniowego na stanowiskach pracy (analizujemy i pokazujemy organizacji zmiany zachowań po naszych szkoleniach u uczestników w ich naturalnym środowisku biznesowym) .

W modelu inwestycyjnym szkoleń (IMS) pracujemy z 16 narzędziami wpływającymi na efektywność procesu szkoleniowego. 70% naszych projektów to szkolenia dla kadry menedżerskiej na 3 poziomach zarządzania. Średnia wielkość naszych projektów to 30-50 dni szkoleniowych w ramach dalej umowy handlowej.

W szkoleniach biznesowych pracujemy również na metodologii DISC D3, dzięki temu narzędziu badamy potencjał menedżersku lub indywidualny styl sprzedaży. Po każdym szkoleniu uczestnicy biorą udział w follow up w formie webinarów szkoleniowych.

Zobacz inne artykuły autora:

TOP
Udost.