Skuteczne odzyskiwanie należności online

/ / BIZNES, Bogusław Bieda, DORADZTWO, Doradztwo, PRZEDSIĘBIORCY, startup

Czy jest możliwe tanie i skuteczne odzyskanie należności przy jednoczesnym zachowaniu dobrych relacji biznesowych z dłużnikami? Teraz już tak. Z pomocą przyszło pewne innowacyjne rozwiązanie.

Wielkim problemem dla firm jest niemożność wyegzekwowania finansów od wierzycieli. W przypadku długu poniżej 10 tys. przedsiębiorca praktycznie nie ma narzędzi do jego odzyskania.

Z pomocą przychodzi Vindicat.pl, czyli efektywny system do samodzielnej windykacji online. To nowoczesne i kompleksowe rozwiązanie jest idealne zwłaszcza dla małych i średnich firm. Dzięki możliwości samodzielnego decydowania o sposobie odzyskiwania należności i automatycznym procesom windykacji przedsiębiorca nie musi obawiać się pogorszenia kontaktów z klientem. O tym, jak dzięki prostemu rozwiązaniu możemy uniknąć bankructwa i zachować płynność finansową mówi nasz gość Bogusław Bieda z portalu Vindicat.pl.

Podziel się swoją opinią:

Zapisz się na newsletter

Wpisz poniżej swoje imię i adres e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o najnowszych artykułach. Obiecujemy pisać tylko w ważnych kwestiach.

autor

Tomasz Słodki

Tomasz Słodki (ur. 25.09.1983) - dziennikarz, biznesmen, redaktor naczelny magazynu Multiferencje - prowadził programy w największych polskich stacjach radiowych i telewizyjnych.

Pasjonat nowych technologii - wprowadził na polski rynek nowoczesne transmisje on-line oraz audio & video release dla klientów korporacyjnych. Organizował festiwale muzyczne oraz akcje charytatywne. Realizował projekty na całym świecie tworząc multimedialny portal podróżniczy. Bezgranicznie realizuje swoje pasje.

Zobacz inne artykuły autora:

TOP
Udost.