Jak stworzyć idealny system CRM dla naszej firmy? – eVolpe – odcinek 1

/ / 05.09.2017, BIZNES, CRM, eVolpe, Strona główna, Technologie

Jak najlepiej wykorzystać system CRM w prowadzeniu biznesu? Jakie są jego rodzaje, jak wybrać najodpowiedniejszy, a przy tym ekonomiczny dla nas system? O tym porozmawiamy dziś w programie z naszymi gośćmi Sławomirem Wnukiem i Mikołajem Kossakowskim specjalistami z firmy eVolpe Consulting Group zajmującej się wdrażaniem systemów CRM.

System CRM jest niezwykle ważnym narzędziem biznesowym. Jego działanie polega na gromadzeniu wszelkich informacji związanych z klientem, dzięki czemu nasza firma może przygotować spersonalizowaną oferty, dzięki którym zyskujemy stałych klientów. Są trzy rodzaje programów; dedykowane, wdrażane i pudełkowe. Jakie są ich wady i zalety? Czym wyróżnia się system Open Source CRM ? Co możemy dopasować system do specyficznych potrzeb naszej firmy? Na te i inne pytania odpowiemy dziś w programie razem z naszymi gośćmi. Zapraszamy!

Marta Majer

Podziel się swoją opinią:

Zapisz się na newsletter

Wpisz poniżej swoje imię i adres e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o najnowszych artykułach. Obiecujemy pisać tylko w ważnych kwestiach.

autor

eVolpe

Firma eVolpe specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm w zakresie systemów klasy CRM. Doradza, analizuje i dobiera odpowiednie systemy CRM, które następnie wdraża i odpowiednio dostosowuje. Świadczy również usługi serwisu i optymalizacji wdrożonych systemów.

Zobacz inne artykuły autora:

TOP
Udost.