Co daje szkolenie psa? – Strefa Zoologiczna – Michała Sawa – odcinek 5

/ / 04.10.17, Lajfstajl, Michał Sawa, Strona główna, zoologia

O specjalnym szkoleniu dla psów słyszał chyba każdy. Najczęściej kojarzy nam się z tresurą psów policyjnych, psów przewodników bądź tych wykorzystywanych w dogoterapii. Jednak także nasz pupil może uczestniczyć w zajęciach, dzięki którym nawiążemy z nim dobrą relację, zadbamy o bezpieczeństwo domowników, a także pozbędziemy się kłopotliwych nawyków naszego czworonoga. O tym dlaczego odpowiednie szkolenie jest ważne porozmawiamy dziś w Strefie Zoologicznej na kanale Słodki Live.

Gościem Michała Sawy jest dziś licencjonowany instruktor szkolenia psów Przemysław Domalewski. W programie opowie nam o tym jak zrozumieć psa, jakie są największe trudności i błędy popełniane przez właścicieli oraz dlaczego szkolenie wpływa nie tylko na komfort właściciela, ale także na szczęście psa. Poruszymy także kwestie dogoterapii i podpowiemy co zrobić w przypadku gdy pies nie akceptuje innego zwierzęcia w domu. Zapraszamy!

Marta Majer

 

 

 

Podziel się swoją opinią:

Zapisz się na newsletter

Wpisz poniżej swoje imię i adres e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o najnowszych artykułach. Obiecujemy pisać tylko w ważnych kwestiach.

autor

Michał Sawa

Zobacz inne artykuły autora:

TOP
Udost.