Czy sport jest potrzebny? – KiszmaszTV – Grzegorz Kiszluk – odcinek 10

/ / 07.11.2017, BIZNES, Grzegorz Kiszluk, Kiszmasz TV, social media, Strona główna

W zdrowym ciele zdrowy duch – głosi stare przysłowie. Jak ma się to powiedzenie do rzeczywistości? Czy naprawdę forma fizyczna ma przełożenie na efektywności pracy nawet w biznesie? O tym porozmawiamy w kolejnym odcinku programu Grzegorza Kiszluka na kanale Słodki Live.

W dziesiątej odsłonie wyjątkowego programu o ekonomii, widzianej nie z perspektywy Napoleona, ale zwykłego szeregowca – czyli KiszmaszTV, poruszymy często pomijaną kwestię zdrowia biznesmena. Naszymi gośćmi będą Szymon Bartoszek ze studia 27minut, zajmującego się nowatorskim sposobem na ćwiczenia polegającym na elektrostymulacji, oraz Marta Czartoryska – Żak – strateg marketingowy z wieloletnim doświadczeniem.  Porozmawiamy o tym na czym polega elektrostymulacja w ćwiczeniach, dlaczego jest to trening ludzi zapracowanych i wymagających oraz jak dbanie o formę odbija się na wyglądzie i psychice, a co za tym idzie na naszym wizerunku zawodowym? Zapraszamy do oglądania!

Marta Majer

 

Podziel się swoją opinią:

Zapisz się na newsletter

Wpisz poniżej swoje imię i adres e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o najnowszych artykułach. Obiecujemy pisać tylko w ważnych kwestiach.

autor

Grzegorz Kiszluk

Zobacz inne artykuły autora:

TOP
Udost.