Rynek pracownika a wymagania  pracodawcy. Czy grozi nam konflikt interesów?- HR pod lupą – Dominika Maciołek – odcinek 8

/ / 24.10.2017, BIZNES, Dominika Maciołek, Dominika Maciołek-rozmowy, HR pod lupą, wizerunek

W dzisiejszym programie HR pod Lupą porozmawiamy o bardzo ciekawym zjawisku determinującym obecnie wszystkie procesy rekrutacyjne, a mianowicie o rozwijającym się rynku pracownika. Jakie wyzwania niesie za sobą ten ciekawy moment w procesach HR oraz czy grozi nam konflikt interesów pracodawcy z  pracownikiem?

Gościem Dominiki Maciołek będzie Małgorzata Piasecka z Benchmark Group, uznany praktyk biznesu oraz doświadczony konsultant HR współpracujący z różnymi firmami. Od wielu lat skrupulatnie analizuje takie zjawiska jak ewolujący rynek pracy, a także zmiana pokoleniowa. W programie opowie nam o tym jak dostosować się do obecnych przemian, jak wyglądają innowacyjne procesy rekrutacji, a także jakie błędy najczęściej popełniają zarówno kandydaci jak i rekruterzy. Poradzi także jak przygotować się do rekrutacji zarówno będąc w roli HR-owca, jak i ubiegającego się o dane stanowisko. W programie zaprosimy także do naszej księgarni, gdzie polecimy najlepsze książkowe pozycje, które w zajmujący sposób przybliżą nam ważne zagadnienia i  innowacje w dziedzinie HR. Zapraszamy serdecznie!

Marta Majer

Podziel się swoją opinią:

Zapisz się na newsletter

Wpisz poniżej swoje imię i adres e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o najnowszych artykułach. Obiecujemy pisać tylko w ważnych kwestiach.

autor

Dominika Maciołek

Dominika Maciołek – Prezes Zarządu i kreator strategii firmy szkoleniowej Maciołek & Wspólnicy. Od 12 lat obserwuje branżę szkoleń biznesowych w Polsce. Na bazie doświadczeń i obserwacji powołała do życia firmę, która stawia na nowoczesność, innowacyjność, w skrócie nowy wymiar szkoleń biznesowych. To co wyróżnia firmę na tle innych firm szkoleniowych to inwestycyjny model szkoleń –bo szkolenie to inwestycja.Nasze projekty szkoleniowe nie kończą się na sali szkoleniowej, jesteśmy z naszymi uczestnikami do momentu zakończenia procesu wdrożeniowego na stanowiskach pracy (analizujemy i pokazujemy organizacji zmiany zachowań po naszych szkoleniach u uczestników w ich naturalnym środowisku biznesowym) .

W modelu inwestycyjnym szkoleń (IMS) pracujemy z 16 narzędziami wpływającymi na efektywność procesu szkoleniowego. 70% naszych projektów to szkolenia dla kadry menedżerskiej na 3 poziomach zarządzania. Średnia wielkość naszych projektów to 30-50 dni szkoleniowych w ramach dalej umowy handlowej.

W szkoleniach biznesowych pracujemy również na metodologii DISC D3, dzięki temu narzędziu badamy potencjał menedżersku lub indywidualny styl sprzedaży. Po każdym szkoleniu uczestnicy biorą udział w follow up w formie webinarów szkoleniowych.

Zobacz inne artykuły autora:

TOP
Udost.