Bitcoin – transparentna i innowacyjna waluta – Rafał Prokocki – BitClub Network

/ / 05.09.2017, PRZEDSIĘBIORCY, Rafał Prokocki, Strona główna, Tomasz Słodki

Czy kryptowaluty są bezpieczne? – Bardzo bezpieczne – odpowiada bez chwili namysłu Rafał Prokocki BitClub Network, który zajmuje się między innymi promowaniem bitcoinów. – Każdy może zobaczyć, jak obecnie wyglądają transakcje, wykonywane na całym świecie z użyciem bitcoinów.

To tak, jakbyśmy mieli wgląd do wszystkich transakcji naszego banku – dodaje. Wskazuje też, że większość niebezpieczeństw, związanych z takimi walutami, to ludzie, którzy nie zabezpieczają swoich przeglądarek i mają zbyt proste hasła. – Natomiast sama waluta jest bardzo innowacyjna. Sam płaciłem niedawno kartami z bitcoinami w sklepach w Rumunii czy Bułgarii. Dzięki tej walucie można też łatwo robić przelewy do odległych krajów. Normalny przelew idzie na przykład do Korei przez tydzień. Bitcoinem – w kilka minut – opowiada Rafał Prokocki.

Mateusz Madejski

Podziel się swoją opinią:

Zapisz się na newsletter

Wpisz poniżej swoje imię i adres e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o najnowszych artykułach. Obiecujemy pisać tylko w ważnych kwestiach.

autor

Tomasz Słodki

Tomasz Słodki (ur. 25.09.1983) - dziennikarz, biznesmen, redaktor naczelny magazynu Multiferencje - prowadził programy w największych polskich stacjach radiowych i telewizyjnych.

Pasjonat nowych technologii - wprowadził na polski rynek nowoczesne transmisje on-line oraz audio & video release dla klientów korporacyjnych. Organizował festiwale muzyczne oraz akcje charytatywne. Realizował projekty na całym świecie tworząc multimedialny portal podróżniczy. Bezgranicznie realizuje swoje pasje.

Zobacz inne artykuły autora:

TOP
Udost.