Profesjonalna rekrutacja, czyli jak rozpocząć współpracę z najlepszymi

/ / 05.09.2017, Doradztwo, EKSPERCI, PRZEDSIĘBIORCY, Strona główna, Tomasz Słodki, wizerunek

Jak znaleźć najlepszych pracowników do naszej firmy? Co zrobić, żeby wznowić karierę zawodową po długiej nieobecności w pracy? Czy można poradzić sobie podczas rozmowy kwalifikacyjnej nie posiadając dużego stażu pracy? Kim jest business coach i kto powinien skorzystać z jego wsparcia?

Agnieszka Bojda – business coach, współpracująca z firmą Arche Consulting wspiera pracodawców i pracowników z całej Polski, a szczególnie z województwa śląskiego. Jest ona odpowiedzialna za dostarczanie firmom najwyższej klasy specjalistów, a także pomoc kandydatom w przejściu procesu rekrutacyjnego. Nasz gość przekonuje, że doświadczenie zawodowe zdobywa się przez całe życie, nie tylko w godzinach pracy, a dobrze przeprowadzona rekrutacja to taka, która pozwala znaleźć ludzi z pasją.

Z tego odcinka dowiemy się między innymi:

  • jak połączyć sprzedaż z zamiłowaniem do pracy z ludźmi?
  • jak postępować, żeby pomimo braku doświadczenia zawodowego otrzymać wymarzone stanowisko?

Edyta Goźlińska

Podziel się swoją opinią:

Zapisz się na newsletter

Wpisz poniżej swoje imię i adres e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o najnowszych artykułach. Obiecujemy pisać tylko w ważnych kwestiach.

autor

Tomasz Słodki

Tomasz Słodki (ur. 25.09.1983) - dziennikarz, biznesmen, redaktor naczelny magazynu Multiferencje - prowadził programy w największych polskich stacjach radiowych i telewizyjnych.

Pasjonat nowych technologii - wprowadził na polski rynek nowoczesne transmisje on-line oraz audio & video release dla klientów korporacyjnych. Organizował festiwale muzyczne oraz akcje charytatywne. Realizował projekty na całym świecie tworząc multimedialny portal podróżniczy. Bezgranicznie realizuje swoje pasje.

Zobacz inne artykuły autora:

TOP
Udost.