Pomoc prawna – kiedy przedsiębiorca powinien z niej skorzystać? – Prawo – Krzysztof Kożuch, Rafał Mirek – odcinek 1

/ / 05.09.2017, easylaw, Krzysztof Kożuch, Rafał Mirek, Strona główna

Dlaczego każdy przedsiębiorca powinien pomyśleć o współpracy z kancelarią prawną? Jakie obszary działalności firmy lepiej jest konsultować z prawnikami? W jakich sytuacjach pomoc profesjonalistów z dziedziny prawa może uchronić właściciela firmy przed odpowiedzialnością cywilną i karną?

Nasi goście – Rafał Mirek i Krzysztof Kożuch z kancelarii prawnej Easy Law przekonują, że firma może wiele zyskać korzystając z konsultacji prawnych na każdym etapie swojego istnienia. Specjaliści z zakresu prawa są potrzebni już w chwili zakładania działalności gospodarczej. Wybór odpowiedniej formy prowadzenia biznesu ma bowiem fundamentalne znaczenie i rzutuje na jego przyszłość. Kiedy przedsiębiorstwo zaczyna się rozrastać i obracać coraz większymi pieniędzmi rezygnacja z usług prawnych jest bardzo ryzykowna, ponieważ dzięki nim właściciel najlepiej zabezpieczy swoje interesy.

W tym odcinaku pojawią się odpowiedzi na pytania:

  • Dlaczego konsultacje prawne powinny być działaniami prewencyjnymi?
  • Jak wygląda sprawa odpowiedzialności przedsiębiorców w zależności od rodzaju działalności gospodarczej?

Edyta Goźlińska

Podziel się swoją opinią:

Zapisz się na newsletter

Wpisz poniżej swoje imię i adres e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o najnowszych artykułach. Obiecujemy pisać tylko w ważnych kwestiach.

autor

Krzysztof Kożuch, Rafał Mirek

Zobacz inne artykuły autora:

TOP
Udost.