Pracownik jako fundament każdej firmy

/ / BIZNES, Doradztwo, PRZEDSIĘBIORCY, Tomasz Słodki

Podstawą każdej firmy jest człowiek. Pracownicy mogą zarówno przyczynić się do wielkiego rozwoju firmy, jak i do jej spektakularnej klęski. Jak zatem wybrać i wyszkolić najlepszych pracowników dla naszej organizacji?

Każdy dobry przedsiębiorca powinien liczyć się z tym, że rynek nieustannie się zmienia. Firma musi więc nadążyć za tymi zmianami i odpowiednio przygotować do nich swoich pracowników. Jak rozwinąć potencjał naszej kadry i zwiększyć obroty firmy opowiada Krystian Marczak współzałożyciel firmy Baccata Enterprise. Na co dzień zajmuję się naborem i selekcją pracowników do różnych firm, a także szkoleniami i doradztwem HR.

Na co trzeba uważać podczas rekrutacji? Jakie szkolenia pracowników są najbardziej efektywne i na czym polega pomoc firmy szkoleniowo-doradczej? Zobaczmy.

Marta Majer

 

Podziel się swoją opinią:

Zapisz się na newsletter

Wpisz poniżej swoje imię i adres e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o najnowszych artykułach. Obiecujemy pisać tylko w ważnych kwestiach.

autor

Tomasz Słodki

Tomasz Słodki (ur. 25.09.1983) - dziennikarz, biznesmen, redaktor naczelny magazynu Multiferencje - prowadził programy w największych polskich stacjach radiowych i telewizyjnych.

Pasjonat nowych technologii - wprowadził na polski rynek nowoczesne transmisje on-line oraz audio & video release dla klientów korporacyjnych. Organizował festiwale muzyczne oraz akcje charytatywne. Realizował projekty na całym świecie tworząc multimedialny portal podróżniczy. Bezgranicznie realizuje swoje pasje.

Zobacz inne artykuły autora:

TOP
Udost.