Pierwsza firma na platformie Helpzy – Konrad Kwiatkowski – odcinek 8

/ / 24.10.2017, Helpzy, Konrad Kwiatkowski, START-UP, Strona główna

W tym odcinku Helpzy wyjątkowo zamiast fundacji gościmy pierwszą firmę, która zechciała wspomóc nasz projekt. Michał Iwanek z Hitachi Capital Polska opowie nam o tym dlaczego zaczął współpracować z Helpzy, a także jak przedsiębiorstwo może promować przydatne i pożyteczne działania.

 

Przypomnijmy, że Helpzy.com to pierwsza na świecie internetowa platforma społeczno-dobroczynna zajmująca się pomaganiem organizacjom pożytku publicznego poprzez promowanie i dzielenie się użytecznymi i wiarygodnymi treściami. Dzisiejszym gościem Konrada Kwiatkowskiego będzie Michał Iwanek prezes firmy Hitachi Capital Polska zajmującej się długoterminowym wynajmem pojazdów, leasingiem operacyjnym i finansowym oraz wszystkim co dotyczy profesjonalnej obsługi pojazdów. Jako nowy uczestnik platformy Helpzy opowie nam dlaczego warto edukować rynek właśnie w zakresie zarządzania pojazdami oraz przede wszystkim w temacie wiarygodnych zachowań biznesowych na rynku. Ponadto dowiemy się także, jak firma wspiera rozwój lokalnych przedsiębiorstw, oraz dlaczego wymiana pojazdów firmowych na nowsze ma wpływ nie tylko na rozwój naszego biznesu, ale także na ochronę środowiska. Zapraszamy serdecznie!

 

Marta Majer

 

 

 

Podziel się swoją opinią:

Zapisz się na newsletter

Wpisz poniżej swoje imię i adres e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o najnowszych artykułach. Obiecujemy pisać tylko w ważnych kwestiach.

autor

Konrad Kwiatkowski

Zobacz inne artykuły autora:

TOP
Udost.