Nagranie trwa 20 minut, na antenie pojawia się 15 sekund – Wiesława Dróżdż, rzeczniczka Ministra Finansów

/ / Doradztwo, EKSPERCI, Inspiracje, Multiferencje, Multiferencje - Inspiracje, PR, Tomasz Słodki, Wiesława Dróżdż

Przemawianie w mediach to sztuka – świat pędzi a radiowa lub telewizyjna antena ma swoje ograniczenia czasowe. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest nauczenie się mówienia konkretnego  i na temat, najlepiej w maksymalnie 30-40 sekundach. Trudno jednak w tak krótkim czasie przekazać informacje o np. o ważnej ustawie. Wiesława Dróżdż, rzeczniczka prasowa Ministra Finansów uważa, że administracja publiczna potrzebuje własnej telewizji, ale jeszcze o tym nie wie.

Dzięki własnemu kanałowi na YouTubie, na którym np. można transmitować konferencje, sympozja, czy nawet spotkania, zyskujemy medium bez ograniczeń. Dysponując prostym sprzętem, jesteśmy w stanie nadawać obraz na żywo z dowolnego miejsca. To świetna możliwość budowania własnego medium, przez które można przekazywać informacje na których nam zależy. To od nas zależy jaki będzie przekaz i co ukaże się na antenie.

Rozmowa została nagrana podczas premiery Multiferencji – 9.11.2015 roku, w naszym studiu telewizyjnym.

 

Podziel się swoją opinią:

Zapisz się na newsletter

Wpisz poniżej swoje imię i adres e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o najnowszych artykułach. Obiecujemy pisać tylko w ważnych kwestiach.

Tekst ukazał się w magazynie

Multiferencje

Multiferencje to specjalistyczny magazyn poświęcony transmisją online i webinariom, wydany w nakładzie 3000 egzemplarzy. Dystrybuowany do dyektorów marketingu, sprzedaży, HR-u i PR-u oraz właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw. Redaktorem naczelnym jest Tomasz Słodki. 

Ponad trzydziestu specjalistów rynkowych dzieli się swoimi doświadczeniami w transmitowaniu na żywo.

Zobacz inne artykuły autora:

TOP
Udost.