Trudne osobowości w pracy – Menedżer Pro – Anna Gucwa – Gry szkoleniowe – odcinek 5

/ / 03.10.2017, Anna Gucwa, BIZNES, Doradztwo, Strona główna, wizerunek

Aby zbudować sprawnie działający zespół najważniejsze jest porozumienie między jego członkami. Jednak w pracy z ludźmi napotykamy na różne typy osobowości. Jak radzić sobie z trudnymi charakterami w pracy i jak zbudować z nimi dobrą relację?

Gościem dzisiejszego programu Anny Gucwy Menadżer Pro będzie psycholog i specjalistka HR Katarzyna Bogusz – Przybylska. Wraz z naszym ekspertem poruszymy takie problemy jak budowanie pozytywnych relacji z ludźmi, którzy bardzo się od nas różnią, a także pokażemy jak powinna wyglądać rozmowa na temat konfliktów z taką osobą i nasza reakcja na jej niewłaściwe zachowania. Ponadto porozmawiamy o tym dlaczego najpierw warto poznać własne mechanizmy myślowe i interpretacyjne. Poznamy także przydatne w komunikacji biznesowej pojęcia psychologiczne takie jak teoria góry lodowej czy komunikacja z perspektywy potrzeb. Zapraszamy serdecznie na kanał Słodki Live.

Marta Majer

Podziel się swoją opinią:

Zapisz się na newsletter

Wpisz poniżej swoje imię i adres e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o najnowszych artykułach. Obiecujemy pisać tylko w ważnych kwestiach.

autor

Anna Gucwa

Zobacz inne artykuły autora:

TOP
Udost.