Maciej Gnyszka mówi co jest ważne w życiu networkera – Bo biznes to relacje

/ / 19.09.2017, BIZNES, PRZEDSIĘBIORCY, Strona główna, Tomasz Słodki

 

– Najdziwniejszym problemem, które rozwiązaliśmy w Towarzystwach Biznesowych było dzwonienie w uszach teściowej. Jeden z członków mówił, że ma taki problem i żaden laryngolog nie jest w stanie sobie z tym poradzić. Wtedy jeden członek towarzystwa, Kuba, wstał i powiedział, że świetnie się składa, bo moja mama jest profesorem laryngologii – opowiada Maciej Gnyszka, założyciel Towarzystw Biznesowych.

Najczęściej jednak Towarzystwa po prostu kojarzą przedsiębiorców. – Dla wielu dużych firm – chociażby banków – jesteśmy też świetnym miejscem, by docierać do małych i średnich firm. A czasem mam wrażenie, że wielki biznes nie do końca rozumie świat MŚP – dodaje Maciej Gnyszka.

 

Mateusz Madejski

 

Podziel się swoją opinią:

Zapisz się na newsletter

Wpisz poniżej swoje imię i adres e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o najnowszych artykułach. Obiecujemy pisać tylko w ważnych kwestiach.

autor

Tomasz Słodki

Tomasz Słodki (ur. 25.09.1983) - dziennikarz, biznesmen, redaktor naczelny magazynu Multiferencje - prowadził programy w największych polskich stacjach radiowych i telewizyjnych.

Pasjonat nowych technologii - wprowadził na polski rynek nowoczesne transmisje on-line oraz audio & video release dla klientów korporacyjnych. Organizował festiwale muzyczne oraz akcje charytatywne. Realizował projekty na całym świecie tworząc multimedialny portal podróżniczy. Bezgranicznie realizuje swoje pasje.

Zobacz inne artykuły autora:

TOP
Udost.