Most dla przedsiębiorców – Katarzyna Klimek

/ / BIZNES, Doradztwo, Katarzyna Klimek, PRZEDSIĘBIORCY

Fundacja już od 2003 roku wspiera technologicznych przedsiębiorców, którzy mają ciekawe i innowacyjne pomysły. – Wspieramy ich w rozwoju, w poszukiwaniu inwestorów czy partnerów – mówi Katarzyna Klimek z Fundacji. Czy to oznacza, że można szybko znaleźć przez Fundację środki na rozwój biznesu? – To się zdarza, choć najczęściej pomagamy w doborze strategii, bo nie zawsze ktoś, kto ma świetny pomysł, radzi sobie z biznesową stroną projektu – dodaje Klimek.

MOST organizuje też konkursy, jak na przykład World Summit Award 2017, pomaga nawiązywać kontakty, i organizuje Erasmusa dla przedsiębiorców. – Działa to podobnie jak studencki Erasmus. Jeśli któryś przedsiębiorca chce zobaczyć, jak się działa w jego branży za granicą, to możemy mu umożliwić. I taki przedsiębiorca jedzie nie za swoje pieniądze, ale za środki z projektów międzynarodowych – dodaje Katarzyna Klimek.

Mateusz Madejski

Podziel się swoją opinią:

Zapisz się na newsletter

Wpisz poniżej swoje imię i adres e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o najnowszych artykułach. Obiecujemy pisać tylko w ważnych kwestiach.

autor

Tomasz Słodki

Tomasz Słodki (ur. 25.09.1983) - dziennikarz, biznesmen, redaktor naczelny magazynu Multiferencje - prowadził programy w największych polskich stacjach radiowych i telewizyjnych.

Pasjonat nowych technologii - wprowadził na polski rynek nowoczesne transmisje on-line oraz audio & video release dla klientów korporacyjnych. Organizował festiwale muzyczne oraz akcje charytatywne. Realizował projekty na całym świecie tworząc multimedialny portal podróżniczy. Bezgranicznie realizuje swoje pasje.

Zobacz inne artykuły autora:

TOP
Udost.