Nie daj się oszukać – Oszust, czyli kto?

/ / 03.10.2017, KSIĄŻKI, kultura, PRZEDSIĘBIORCY, Strona główna, Tomasz Słodki

– Niegdyś wydawało mi się, że oszustwa to jakiś margines – opowiada Bożena Kultys, autorka książki „Stop oszustom” i redaktorka serwisu stop-oszustom.pl.

– Ale gdy trafiłam do branży telekomunikacyjnej przekonałam się, że tak nie jest. Spotykałam się wtedy z wieloma przypadkami wyłudzeń i oszustw. Były to kredyty, płatne SMS-y, zmiany operatora, czy też wiele innych. To było moje zderzenie z rzeczywistością. Stwierdziłam, że warto o tym mówić – opowiada. Dzisiaj Bożena Kultys, poza pisaniem książek i prowadzeniem serwisu, prowadzi szkolenia. Dotyczą one tego, jak nie dać się oszustom – są one prowadzone dla firm, ale także na przykład dla seniorów.

 

Mateusz Madejski

 

Podziel się swoją opinią:

Zapisz się na newsletter

Wpisz poniżej swoje imię i adres e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o najnowszych artykułach. Obiecujemy pisać tylko w ważnych kwestiach.

autor

Tomasz Słodki

Tomasz Słodki (ur. 25.09.1983) - dziennikarz, biznesmen, redaktor naczelny magazynu Multiferencje - prowadził programy w największych polskich stacjach radiowych i telewizyjnych.

Pasjonat nowych technologii - wprowadził na polski rynek nowoczesne transmisje on-line oraz audio & video release dla klientów korporacyjnych. Organizował festiwale muzyczne oraz akcje charytatywne. Realizował projekty na całym świecie tworząc multimedialny portal podróżniczy. Bezgranicznie realizuje swoje pasje.

Zobacz inne artykuły autora:

TOP
Udost.