Open source znaczy wolność – Błażej Pabiszczak YetiForce Sp. z o. o.

/ / 05.09.2017, CRM, PRZEDSIĘBIORCY, Strona główna, Tomasz Słodki

– Przez dłuższy czas byliśmy jedynie dostarczycielami systemów CRM, ale w pewnym momencie stwierdziliśmy, że ich czołowi producenci nie specjalnie słuchają się dostawców, takich jak my. Nie chcieli go poprawiać, rozbudowywać, słowem – udoskonalać – opowiada Błażej Pabiszczak z YetiForce.

Firma postanowiła w 2014 roku, że sama się zajmie wytwarzaniem programów do CRM. – To było spore zderzenie, stać się z dostawcy producentem – uśmiecha się Pabiszczak. Dziś jednak należy do największych polskich firm w branży CRM. Ale nie tylko to ją wyróżnia. – Stawiamy na open source, a to oznacza, że każdy klient zyskuje, poza aplikacjami, dostęp do kodu źródłowego i może ją dostosowywać do własnych potrzeb. A to daje olbrzymią wolność – dodaje Błażej Pabiszczak.

Mateusz Madejski

Podziel się swoją opinią:

Zapisz się na newsletter

Wpisz poniżej swoje imię i adres e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o najnowszych artykułach. Obiecujemy pisać tylko w ważnych kwestiach.

autor

Tomasz Słodki

Tomasz Słodki (ur. 25.09.1983) - dziennikarz, biznesmen, redaktor naczelny magazynu Multiferencje - prowadził programy w największych polskich stacjach radiowych i telewizyjnych.

Pasjonat nowych technologii - wprowadził na polski rynek nowoczesne transmisje on-line oraz audio & video release dla klientów korporacyjnych. Organizował festiwale muzyczne oraz akcje charytatywne. Realizował projekty na całym świecie tworząc multimedialny portal podróżniczy. Bezgranicznie realizuje swoje pasje.

Zobacz inne artykuły autora:

TOP
Udost.